جزئیات خبر


طی سال 1395 محقق شد؛

رشد 25 درصدی تولید هبلکس توسط شرکت بنای سبک رضوی

رشد 25 درصدی تولید هبلکس توسط شرکت بنای سبک رضوی
1396/3/1

مدیرعامل شرکت بنای سبک قدس رضوی از رشد 25 درصدی تولید هبلکس توسط این شرکت طی سال 1395 خبر داد.
محمد زمان حیدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی سال گذشته، 83 هزار متر مکعب بتن سبک اتوکلاو شده AAC و 700 متر مکعب پوکه صنعتی توسط این شرکت تولید شده است.
وی ادامه داد: این میزان افزایش تولید، به دلیل برنامه ریزی های صورت گرفته، سازماندهی نیروی انسانی و نیز اصلاحات در خطوط تولید بوده است.
حیدری با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای افزایش کیفیت و کمیت هبلکس های این شرکت، گفت: نظارت و کنترل بیشتر بر تهیه و تامین مواد اولیه، انجام اصلاحات در ماشین آلات مرتبط با کیفیت محصول و همچنین نظارت بیشتر بر کنترل محصول نهایی، از جمله این موارد به شمار می رود.
وی ادامه داد: شرکت کارخانجات بنای سبک قدس رضوی، دارای نمایندگی های فروش در استان های تهران، البرز، اصفهان،  مازندران، گلستان، مرکزی و قم است که طی سال جاری، سعی در افزایش تعداد آن ها داریم.
حیدری درباره فعالیت های صورت گرفته برای افزایش بازار فروش داخلی بتن های AAC تولیدی شرکت بنای سبک قدس رضوی طی سال گذشته گفت: به دلیل تمرکز بر فروش این محصول در بازار صادراتی عراق، برنامه جامعی روی بازار داخلی انجام نشده است که این مهم در دستور کار نخست برنامه های سال 96 شرکت قرار دارد.
مدیرعامل شرکت بنای سبک قدس رضوی در پاسخ به این سوال که برای رسیدن به کیفیت و استانداردهای جهانی در خصوص هبلکس، چه تمهیداتی را اندیشیده اید، گفت: با توجه به این که استاندارد مصوب کشور برگرفته از استاندارد EN اروپا است، تلاش برای حفظ کیفیت هبلکس و تطبیق آن با شرایط گواهینامه فنی، به منزله رعایت استاندارد جهانی این محصول می باشد.
65-96

نظر شما