جزئیات خبر


طی 8 ماه نخست سال جاری محقق شد؛

رشد 60 درصدی تولید هبلکس توسط شرکت بنای سبک رضوی

رشد 60 درصدی تولید هبلکس توسط شرکت بنای سبک رضوی
1395/10/1

سرپرست شرکت کارخانجات بنای سبک قدس رضوی از رشد 60 درصدی تولید هبلکس رضوی طی 8 ماه نخست امسال توسط این شرکت خبر داد.
محمد زمان حیدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی این مدت، 74 هزار متر مکعب بتن سبک AAC توسط این شرکت تولید شده است.
وی با اشاره به رشد 75 درصدی در تولید پوکه صنعتی گفت: علاوه بر این، طی 8 ماه نخست امسال بیش از 177 هزار تن از این محصول روانه بازار مصرف شده است.
حیدری، مقصد بتن های تولیدی شرکت بنای سبک قدس رضوی را تمامی استان های کشور عنوان کرد.
وی با بیان این که بنای سبک رضوی در تولید محصول با کیفیت و در حد استانداردهای جهانی، با مشکلات و معضلات بسیاری مواجه است، گفت: برای حل این مشکلات، باید اقداماتی نظیر اصلاح و بهینه سازی تدریجی ماشین آلات و روش های غیر اصولی نصب در کارخانه با هدف افزایش کیفیت و کمیت تولید، جذب نیروهای متخصص در زمینه بتن سبک AAC، آموزش نیروهای موجود و ارتقاءکیفی آن ها انجام شود.
حیدری ادامه داد: علاوه بر این، می بایست سیستم برنامه ریزی و کنترل منظم در راستای مانیتورینگ کارخانه و اصلاح اشکالات، استقرار یابد و باز خورد خط تولید شرکت نیز تعیین شود.
وی با تاکید بر لزوم اصلاح کیفی مواد اولیه گفت: مواد اولیه باید با نیازمندی ها و تولید محصول نیز با استانداردهای کشوری مطابقت داشته باشد.
سرپرست شرکت کارخانجات بنای سبک قدس رضوی ادامه داد: تامین کمک های مالی از طرف سازمان اقتصادی رضوی به منـظور اصـلاح خـطوط قدیمی تولید و افـزایش بهره وری و همچنین برگزاری نشست با سازمان های دولتی به منظور ایجاد راهکارهای لازم برای افزایش و توسعه بازار مصرف داخلی، موارد دیگری است که برای حل مشکلات پیش رو باید در دستور کار قرار بگیرد.
 309-95

نظر شما