جزئیات خبر


طی 8 ماه نخست سال 1395 صورت گرفت؛

ارز آوری 1600000 دلاری شرکت بنای سبک قدس رضوی

ارز آوری 1600000 دلاری شرکت بنای سبک قدس رضوی
1395/9/25

سرپرست شرکت کارخانجات بنای سبک قدس رضوی گفت: صادرات این شرکت طی 8 ماه نخست امسال، یک میلیون و 600  هزار دلار، ارز آوری داشته است.
محمد زمان حیدری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی این مدت، 41 هزار متر مکعب بتن سبک اتوکلاو شده AAC توسط این شرکت به کشور عراق صادر شده است.
وی ادامه داد: این حجم از صادرات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، از رشد 40 درصدی برخوردار بوده است.
حیدری با اشاره به مشکلات موجود بر سر راه صادرات این شرکت، افزود: قوانین کشور عراق، مسائل حمل و نقل، عدم وجود تریلر کافی برای منطقه، مسایل و قوانین گمرک و ... از جمله این مشکلات به شمار می رود.
وی درباره برنامه های استراتژیک امسال شرکت بنای سبک قدس رضوی در حوزه تولید هبلکس گفت: توسعه سبد محصول از طریق مکانیزم تحقیق و توسعه و چابک سازی فرایندهای شرکت از طریق توسعه منابع انسانی، نظام مدیریت و ارزیابی عملکرد کارکنان، از جمله این برنامه ها به شمار می رود.
حیدری ادامه داد: در این راستا همچنین می توان توسعه مسلم بازاریابی از طریق مدیریت بازاریابی و فروش و استفاده از سیستم های نوین مدیریتی تبلیغاتی و گسترش شبکه را نام برد.
سرپرست شرکت کارخانجات بنای سبک قدس رضوی با اشاره به ارتقاء کیفی محصول از طریق سیستم مدیریت کیفیت و مکانیزم تحقیق و توسعه، گفت: علاوه بر این، باید ارتقاء بهره وری از طریق مدیریت و کاهش هزینه ها در دستور کار قرار بگیرد.
حیدری اضافه کرد: باید از ظرفیت کامل خطوط تولید به وسیله مدیریت تکنولوژی و منابع انسانی، بهره برداری حداکثری انجام شود.
 300-95

نظر شما