جزئیات خبر


طی 4 ماه ابتدایی امسال محقق شد؛

صادرات 21 میلیارد ریالی شرکت بنای سبک قدس رضوی

صادرات 21 میلیارد ریالی شرکت بنای سبک قدس رضوی
1395/6/10

سرپرست شرکت بنای سبک قدس رضوی از صادرات 21 میلیارد ریالی هبلکس این شرکت طی 4 ماه نخست امسال خبر داد.

مهندس محمد زمان حیدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی این مدت، حدود 17 هزار متر مکعب بتن سبک اتوکلاو شده AAC به کشور عراق صادر شده است.

وی با اشاره به رشد 40 درصدی صادرت هبلکس در 4 ماه نخست سال جاری گفت: این رقم در مدت مشابه سال گذشته، 11 هزار و 344 متر مکعب بوده است.

حیدری، بهبود کیفیت و بسته بندی هبلکس را از جمله برنامه استراتژیک در دستور کار این شرکت عنوان کرد و افزود: عقد قرارداد با نماینده انحصاری آشنا به بازار عراق نیز یکی دیگر از اهداف شرکت بنای سبک قدس رضوی به شمار می رود.

وی درباره برنامه های استراتژیک امسال این شرکت در حوزه صادرات، بیان کرد: تلاش برای رفع نواقص محصول و بهبود بسته بندی آن، ارتباط مستمر با پخش کنندگان و فروشندگان عمده در کشور عراق و حضور مستمر در بازار صادراتی، از جمله این برنامه ها به حساب می آید.

حیدری ادامه داد: علاوه بر این، می توان انجام تعهدات به نحو احسن برای کسب رضایت مشتری، کاهش هزینه جانبی نظیر حمل و بسته بندی و همچنین برندسازی هبلکس رضوی در کشورهای مقصد را نام برد.

وی بی ثباتی بازار مقصد صادراتی و ارایه محصولات با کیفیت پایین تر توسط رقبا با قیمتی نازل تر را بخشی از مشکلات پیرامون حوزه صادرات دانست.

سرپرست شرکت بنای سبک قدس رضوی اضافه کرد: هزینه حمل و همچنین هزینه مالیات بر ارزش افزوده به دلیل نداشتن کارت بازرگانی، بخشی دیگر از مهم ترین چالش های پیش روی این شرکت در زمینه صادرات را به خود اختصاص می دهد.

190-95            

نظر شما