جزئیات خبر


طی4 ماه نخست سال 1395 صورت گرفت؛

رشد 63 درصدی تولید هبلکس شرکت بنای سبک قدس رضوی

رشد 63 درصدی تولید هبلکس شرکت بنای سبک قدس رضوی
1395/5/25

سرپرست شرکت بنای سبک قدس رضوی از رشد 63 درصدی تولید هبلکس توسط این شرکت طی 4 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

مهندس محمد زمان حیدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی این مدت، 36 هزار متر مکعب بتن سبک اتوکلاو شده AAC تولید شده است که این رقم در سال گذشته 22 هزار متر مکعب بوده است.

وی ادامه داد: پوکه صنعتی محصول دیگر کارخانه این شرکت به شمار می رود که در دامنه دانه بندی صفر تا 50 میلیمتر تولید می شود.

حیدری، تولید 24 ساعته و بدون توقف را یکی از برنامه های شرکت بنای سبک قدس رضوی برای افزایش کیفیت و میزان تولید در سال جاری عنوان کرد و افزود: کم کردن زمان توقف و افزایش راندمان دستگاه ها، تقویت واحد کنترل و نظارت بیشتر بر تولید، بخشی دیگر این اهداف را شامل می شود.

وی با اشاره به چالش های پیش روی شرکت در زمینه تولید هبلکس، گفت: از جمله این موارد می توان به ناپایداری بازار فروش با توجه به رکود صنعت ساختمان در داخل کشور و عدم ثبات قیمت حامل های انرژی و مواد اولیه تولید، اشاره کرد.

حیدری ادامه داد: عدم امنیت بازارهای خارج در کشورهای همسایه، قوانین دست و پا گیر گمرکات و عوارض خروجی از کشور نیز بخشی دیگر از این چالش ها را به خود اختصاص می دهد.

وی درباره اقدامات صورت گرفته به منظور افزایش کیفیت هبلکس تولیدی، بیان کرد: بدین منظور فعالیت هایی نظیر بهبود شرایط عمل آوری محصول در اتوکلاو ها با استفاده از افزایش ظرفیت و تولید بخار از طریق خرید و نصب دیگ بخار جدید و تعمیر دیگ های بخار قدیمی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، می توان ایجاد تغییرات در قسمت جداسازی و بسته بندی محصولات و حذف مسیرهای اضافی برای جلوگیری از ایجاد صدمه و افزایش ضایعات محصول تولیدی، نام برد.

159-95            

نظر شما